NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

KONTAKT

Masz pytanie? Coś Cię interesuje?

 

Odpowiedź może być już w naszym FAQ.
Jeżeli jej nie znajdziesz postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

 

Możesz pisać na adres: delicjasklep@gmail.com

lub wypełnić poniższy formularz:

 

FAQ

01

Czy coś drukujemy ?

 

Nasz poprzedni sklep delicja nadruki oferował druk na tekstyliach i ceramice.

Przez ostatnie lata rozwijaliśmy jednak swoją działalność pod kątem merchandisingu
i w związku z obowiązującymi nas umowami licencyjnymi wycofujemy z oferty druk spersonalizowany, skupiając się na produktach oryginalnych i przekształcając się tym samym w delicja-merch.

02

Co sprzedajemy ?

 

Delicja to przede wszystkim sklep dla pasjonatów. Interesujesz się pop-kulturą, licencjonowanymi produktami dla geeków? Mamy z pewnością dla Ciebie gadżet, który albo wprowadzi do Twojego życia element estetyki związanej z Twoją pasją, albo da Ci możliwość rozwijania zainteresowań i cieszyć się jeszcze bardziej swoim ulubionym filmem czy komiksem.

04

Metody płatności

1.Przedpłata przelewem tradycyjnym lub za pomocą szybkiej płatności online poprzez serwis PayPal.

Nasza domena jest stroną zagraniczną skupiającą się na sprzedaży międzynarodowej nie obsługuje więc polskich systemów płatności PayU, Dotpay, Przelewy24 dostają więc Państwo numer do przelewu i wszelkie dane przy złożeniu zamówienia w przypadku wyboru płatności elektronicznej.

2.Gotówkowo lub kartą przy pobraniu.

06

Zwroty i reklamacje

 

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od zakupu zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014.

Koszt wysyłki zwrotnej pokrywa kupujący, warunkami odstąpienia od umowy jest zwrot produktu w stanie nienaruszonym oraz przesłanie formularza zwrotu.

Każda reklamacja jest rozpatrywana indywidualnie, sklep zastrzega sobie prawo do jej nieuwzględnienia z przyczyn nie leżących po stronie sprzedawcy.

Więcej szczegółowych warunków do pobrania u nas.

08

03

Koszty dostawy

 

Zamówienia wysyłamy kurierem po zaksięgowaniu wpłaty lub za pobraniem (możliwość zapłaty kartą przy pobraniu bez prowizji).

Koszt dostawy ZA DARMO przy większej ilości zakupów z płatnością z góry lub już od 13,50zł przy mniejszych zakupach. Całkowity koszt zależy również od gabarytów wysyłki, nasz kalkulator zamówienia sam przelicza gabaryt i dostępny koszt zamówienia.

Możliwy jest również odbiór zamówienia w naszym punkcie sprzedaży ZA DARMO bez dodatkowych opłat.

05

Czas dostawy:

Zamówienia złożone do godz. 14:00 wysyłamy następnego dnia roboczego*, a czas dostawy to zwykle 24h, trzeba więc liczyć 1-2 dni robocze od złożenia zamówienia.

Czas dostawy wydłuża się w przypadku produktów realizowanych na zamówienie, trzeba wtedy więc liczyć czas realizacji + czas dostawy. 

W przypadku przelewów wysyłkę realizujemy od momentu zaksięgowania płatności. Przypominamy że księgowanie przelewu ma różny czas w zależności od banku.

07

Dlaczego część produktów jest niedostępna?

 

Współpracujemy bezpośrednio z producentami i oficjalnymi dostawcami w związku z tym sprzedajemy również produkty przedpremierowe, które są dopiero w produkcji stąd przewidywalne terminy dostępności.

Część produktów jest natomiast skierowana do klientów komercyjnych, hurtowych i firm, a nie dla klientów indywidualnych.

Polityka Prywatności

 

Ochrona danych jest dla nas bardzo ważna. Dlatego podczas korzystania z naszej witryny lub aplikacji  przestrzegamy obowiązujących przepisów prawa o ochronie danych, zgodnie z niniejszą polityką prywatności danych.

Zebrane dane i cel wykorzystania danych:

Będziemy zbierać dane osobowe na podstawie Twojej zgody tylko i wyłącznie w celu wykonywania zawieranych z Tobą umów i / lub do wypełniania zobowiązań prawnych.

 

Dane osobowe obejmują wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.

Dane użytkowania:

Gdy odwiedzasz naszą stronę lub korzystasz z naszej aplikacji, nie zbieramy żadnych danych dotyczących użytkowania do celów statystycznych, ani celów marketingowych.

Dane zbierane po złożeniu zamówienia jako niezarejestrowany użytkownik:

Kiedy składasz zamówienie bez rejestracji, będziemy przechowywać dane osobowe potrzebne do przetworzenia transakcji (imię i nazwisko, adres, adres e-mail, telefon kontaktowy, informacje o płatności).

 

Przetwarzamy Twoje dane osobowe tylko i wyłącznie w celu realizacji i sfinalizowania zamówienia. Aby przetwarzać i wypełniać zamówienie, przesyłać produkty lub przetwarzać i przechowywać dane klientów, przekazujemy dane osobowe do zewnętrznych dostawców usług, takich jak firmy przewozowe.

Wymagany jest twój numer telefonu, abyśmy mogli sfinalizować wysyłkę kurierską, a dostawca mógł skontaktować się z Tobą, jeśli będzie mieć jakieś pytania.

Dane zbierane po złożeniu zamówienia jako zarejestrowany użytkownik:

Na tą chwilę nie prowadzimy rejestracji użytkowników.

Nad kontrolą danych i prywatności czuwa również dostawca domeny: czytaj więcej

ADRES

ul. Odrzańska 13/1

67-100

Nowa Sól

Polska

ZADAJ PYTANIE
NEWSLETTER
  • White Instagram Icon
  • Google

© DELICJA 2013-2021